UR & KLOCKOR / Väggur / Väggur 13464437
nr 1346 4437
Väggur
Gustaviansk stil. Höjd: 55 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 7 september 2020
kl 18:04:42
3/9 23:09:44
Den Gustavianska stilen